Coprosys - Vítejte na stránkách naší firmy

Více než 20 let zkušeností na trhu informačních a komunikačních technologií nám umožňuje udržovat stálý náskok před konkurencí a poskytovat našim zákazníkům prvotřídní služby. Společnost Coprosys je Vaším spolehlivým a jedinečným partnerem v oblasti ICT, od poskytování jednotlivých služeb po kompletní outsourcing Vaší infrastruktury.

Široké spektrum služeb umožňuje našim zákazníkům vybrat si vhodnou kombinaci a vyváženost technologické vybavenosti a modernizovanosti, a nákladové stránky investičního a provozního hlediska. Zatímco menší firmy využijí našich služeb cenově dostupného internetového připojení, větší firmy mohou využívat veškerých výhod stabilnější varianty s větší datovou propustností sítě. Hlasové služby poskytované společností Coprosys pak pomohou značně snížit provozní náklady na tento komunikační kanál. Chcete-li provozovat vlastní internetovou prezentaci nebo e-mailovou doménu, je možné využít našich vysoce dostupných hostingových služeb s vysokorychlostním internetovým připojením. Domácí uživatelé si mohou vybrat ze širokého spektra nabídky televizních kanálů distribuovaných přes naši vlastní infrastrukturu IPTV.

Proč Internet Coprosys?

Díky profesionálně vybudované celorepublikové síti jsme schopni Vás připojit na té nejvyšší úrovni s garancí dostupnosti 99,8% pro všechny.

Nabídka produktů Kontaktní informace

© Copyright 2013 Coprosys a.s. | Tvorba www stránek: PRO-IDEA

Poptávka služeb

 
 

Kontaktní údaje

Místo instalace


- Ulice místa instalace

Doplňující informace k Vaší objednávce

Objednávám telekomunikační službu dle výše
uvedených podmínek a
Všeobecných obchodních podmínek.