Vytisknout

O společnosti

Společnost CoProSys byla založena v Chrudimi v roce 1992 jako akciová společnost. Počáteční aktivity společnosti byly zaměřeny na dodávky informačních technologií, počítačových sítí a distribuci komponent pro datové sítě. V současnosti jsou hlavní aktivity společnosti směřovány do vývoje a výroby mikrovlnných systémů dodávaných pod obchodním názvem MicroLAN. Pro rozšíření nabídky mikrovlnných spojů byla navázána úzká spolupráce s americkým výrobcem Microwave Networks Inc. a do nabídky byly zařazeny jeho pojítka Proteus AMT, která pracují výhradně v licenčních pásmech. Coprosys jako jedna z rvaních českých společností realizuje mikrovlnné spoje s vysokou propustností (až 1250 Mbps) v pásmu milimetrových vln, kde úzce spolupracuje se společností DOK Ltd. Vybudováním nejrozsáhlejší bezdrátové datové sítě v České republice se vytvořily podmínky pro poskytování služeb v oblasti pronájmu vysokorychlostních komunikačních kanálů a kvalitních hlasových služeb. Nabízené služby vytvářejí prostor pro ekonomicky nenáročná řešení umožňující propojování sítí LAN, poskytování připojení do sítě Internet včetně komplexních hlasových služeb.

V roce 1994 byla založena společnost CoProSys Brno jako společnost s ručením omezeným. Tato společnost se na českém trhu postupně etablovala na firmu, která realizuje komplexní dodávky komunikačních systémů postavených na produktech předních světových výrobců. Od roku 1996 je společnost CoProSys Brno certifikovaným Netconnect partnerem firmy AMP. Kabelážní systémy ACO a 110Connect firmy AMP byly díky své kvalitě, modulárnosti a nadčasovosti vybrány a následně implementovány v mnoha instalacích ve významných společnostech naší republiky. Součástí dodávek komunikačních systémů jsou analytické a projekční činnosti směřující k optimálnímu návrhu komunikačního prostření. Vlastní realizace je završená certifikací kabelážního systému, vystavením nadnárodních garancí a proškolením osob zákaznické firmy. Nemalá část aktivit společnosti CoProSys Brno je zaměřena na dodávky výpočetní techniky a jejich periferií včetně instalace operačních systémů a jejich správy. V rámci restrukturalizace firmy CoProSys Brno v roce 1999 vznikají dva nové subjekty – společnosti CoProSys Networks a Netproject. Společnost CoProSys Networks je zaměřena na komplexní dodávky komunikačních systémů a je orientována na koncového zákazníka. Spo-lečnost CoProSys Brno se stala velkoobchodní firmou zabývající se dealerstvím komponent pro datové sítě od firem AXIS, ACCTON, IMC a MICROTEST. Společnost Netproject vyvíjí činnost v oblasti distribuce AMP produktů a poskytuje leasingové služby.

Od roku 1998 působí na českém trhu společnost s ručením omezeným CoProSys Ústí. Hlavní zaměření firmy je na oblast komplexního řešení ochrany dat v sítích LAN a WAN u středních a velkých společností. Ochrana dat je postavena na produktu InoculateIT, který vyniká zejména 100% účinností na makroviry a minimálně zatěžuje aplikace. Tato společnost je neméně důležitá v oblasti telekomunikací, zejména v poskytování připojení k internetu, telefonních linek a nově i služby COPROSYS IPTV.

Navenek samostatné právní subjekty strategicky rozmístěné po území České republiky vytvářejí alianci, která svou komplexností nabízených služeb v oblasti komunikačních a informačních systémů dovede pružně, kvalifikovaně a efektivně, s využitím nejmodernějších technologií a výrobních postupů, reagovat na potřeby zákazníka.

K poskytování kvalitních služeb a zajištění spokojenosti zákazníka nestačí jen samotné investice a technologie. Společnosti, které stojí za předkládanou nabídkou (Coprosys Holding) proto věnují trvalou pozornost vlastním vnitřním procesům, které mají zásadní vliv na kvalitu nabízených produktů a služeb. Specifikace poskytovaných servisních služeb.

Proč zvolit služby naši společnosti

  • Za službami COPROSYS Holding stojí dlouholetá tradice, veliký tým specialistů po celé České republice.
  • Díky absolutnímu přehledu v oblasti telekomunikací a dokonalé znalosti konkurence jsme schopni nabídnout vždy ty nejlepší služby za nejvýhodnějších podmínek.
  • COPROSYS Holding služby nepřeprodává, ale vyvíjí od samého počátku. Díky této skutečnosti můžeme za naše služby plně ručit a nespoléhat se na služby ostatních dodavatelů.

Naše reference

Nabídka produktů Kontaktní informace

© Copyright 2013 Coprosys a.s. | Tvorba www stránek: PRO-IDEA

Poptávka služeb

 
 

Kontaktní údaje

Místo instalace


- Ulice místa instalace

Doplňující informace k Vaší objednávce

Objednávám telekomunikační službu dle výše
uvedených podmínek a
Všeobecných obchodních podmínek.