Kontaktujte nás: 469 775 775 obchod@coprosys.cz

|NEW| BLESKURYCHLÉ PŘIPOJENÍ🚀 | CHOTĚBOŘ A OKOLÍ

internetové připojení

Po 35 letech na trhu se řadí telekomunikační společnost Coprosys mezi nejzkušenější. Vlastní optická páteřní síť poskytuje spolehlivý optický i bezdrátový internet Chotěboř, Čáslav a okolí za příznivé ceny. Podívejte se na mapu pokrytí a neváhejte poptat nezávaznou nabídku pro Vaši adresu!

Mapa pokrytí

Na mapě jsou vyznačena místa protkaná naší sítí –optickou či bezdrátovou. Odtud dokážeme připojit i okolní oblasti!

Internet pro lokality Chotěboř, Oudoleň, Havlíčkova Borová, Čáslav, Třemošice a další!

Pro nezávaznou nabídku ušitou přímo pro Vaši adresu stačí zde vyplnit:

Často kladené dotazy

Proč není cena více konkrétní?

Liší se totiž náročnost připojení dle lokality. Například pokud máme optiku nataženou napříč sídlištěm a Vy bydlíte v bytě panelového domu na tomto sídlišti, pak bude připojení optikou až do bytu velmi jednoduché. Díky tomu budete mít rychlý a spolehlivý internet za bezkonkurenční cenu. Toto platí pro všechny lokality, které máme dobře pokryté.
Na rozdíl pokud se jedná o rodinný dům, který je daleko od naší optické sítě či POPů, který má zájem o optické připojení, pak je jeho připojení o něco těžší.
Následkem těchto rozdílů se cena liší, a proto nemůžeme uvádět konkrétní ceny, které by platily pro všechny.

Jaká bude tedy cena u Vás? Jednoduše vyplňte formulář výše a obchodník Vám obratem vypracuje konkrétní nabídku pro Vaši adresu. Neváhejte poptat! 

  • POP neboli „point of presence“je lokální bod poskytovatele internetu, ke kterému se zákazníci připojují. Jedná se o telekomunikační technologii jako modemy, routery, agregátory, switche atd. POP je připojen až k „páteři“internetu, kterou máme vlastní a tedy nezávislou a velmi spolehlivou. 

Co nás liší od ostatních poskytovatelů?

Společnost Coprosys je na trhu telekomunikací již 35 let, tedy v Česku jsme jedni z nejzkušenějších. Celou dobu naší působnosti investujeme to rozvoje vlastní optické páteřní sítě, ze které vychází přes 1050 kilometrů optických vláken. To z nás dělá významné průkopníky optického připojení

Touto výjimečnou technologií však nepřipojujeme pouze lehce připojitelné oblasti, jako centra měst, ale i odlehlejší obce s doposud nespolehlivým připojením. Jako příklad uvedeme nejnovější Jeřmanice, Sloup a Radvanec. 

Jaké jsou naše místní úspěchy?

Naše pobočka, pod kterou spadají výše zmíněné oblasti, je Coprosys Leonet s.r.o. Mezi bezkonkurenčně připojená místa spadají na příklad Oudoleň, ulice Severní –Smetanová –Březová, Chotěbořský pivovar a mnoho dalších!

Jaké jsou parametry připojení?

  • rychlost od 10 Mbps / 10 Mbps až po 1 Gbps / 1 Gbps
  • možnost symetrického připojení
  • bez FUP (limit stahování)
  • možnost přidělení i několika veřejných pevných adres IPv4
  • neomezený počet uživatelských zařízení
  • agregace v poměru 1:10 až 1:40 (pokud je uplatňována)
  • běžně dostupná rychlost na úrovni 60 – 70 % maximální rychlosti

Koho připojuje Coprosys?

Připojíme každého. Rodinné domy, panelové domy, úřady, firmy, prodejny –tzn. domácnosti i organizace. 
Naše technologické i personální kapacity jsou perfektně připraveny jak pro náročné domácí zákazníky, tak i velké firemní budovy, kde by nespolehlivost internetu znamenala ztrátu zisku.  

Máme nějaké zajímavé bonusy?

Kromě tradičních balíčků, kde k internetu poskytujeme televizi (kabelovou či internetovou) se slevou máme i další zajímavé akce:

  1. Doporučte nás sousedům –pokud nás někomu doporučíte a on se rozhodne nás vyzkoušet, získáváte vy i zájemce zdarma měsíc internetu, IPTV a chotěbořské pivo.

  2. Pivo za recenzi –zanecháte-li pozitivní recenzi na naší firmu na GOOGLE, s radostí Vám předáme pivko značky Chotěboř. 

Wifi internet Chotebor, optika internet Chotebor , vysokorychlostní internet Chotebor , internet na doma Chotebor . Also internet pro firmy, likewise internet na doma. In the same way internet Chotebor , připojení Chotebor . Similarly telekomunikace, wifi. Also. On the contrary. Likewise. Above. adjacent. below. beyond. here it is. in front. in back. nearby. there. additionally. again. also. and. as well. besides. equally important. further. furthermore. in addition. moreover. Also. On the contrary. Likewise. Above. Also. On the contrary. Likewise. Above. Also. On the contrary. Likewise. Above. Also. On the contrary. Likewise. Above. Also. On the contrary. Likewise. Above. Also. On the contrary. Likewise. Above. Also. On the contrary. Likewise. Above. Also. On the contrary. Likewise. Above. Also. On the contrary. Likewise. Above. Also. On the contrary. Likewise. Above. Also. On the contrary. Likewise. Above.